Відбілювання зубів

Бажаєте освіжити свій образ і стати привабливішим? Сяюча посмішка притягує увагу оточуючих більше всього іншого. Перетворити її допоможе професійне відбілювання стоматологами «ЮВАдент».

У сучасній стоматології відбілювання зубів є однією з найбільш затребуваних процедур. Володіти бездоганною посмішкою хотіла би практично кожна людина: адже білизна емалі — це не тільки ознака здоров’я порожнини рота, але і невід’ємна складова частина зовнішньої привабливості. На жаль, не у всіх виходить підтримувати білосніжність посмішки природним чином. Саме тому регулярно з’являються нові й удосконалюються перевірені методики освітлення емалі. При цьому їх застосування має не тільки естетичне значення. Найчастіше емаль набуває темний або жовтуватий відтінок через скупчення нальоту, який досить швидко перетворюється на зубний камінь, що є причиною розвитку багатьох стоматологічних проблем. Ось чому регулярні відбілюючі процедури (за умови правильного проведення) також володіють невеликим профілактичним ефектом.

Чому виникає необхідність відбілювати зуби?

Потемніння емалі не завжди виявляється наслідком неправильної гігієни порожнини рота. Факторами, які негативно впливають на її колір, є:

  • несприятлива спадковість;
  • шкідливі звички (особливо куріння);
  • регулярне вживання фарбувальних продуктів або напоїв;
  • несвоєчасне лікування стоматологічних захворювань;
  • прийом деяких лікарських препаратів.

Фахівці стоматології «ЮВАдент» пропонують професійні методики відбілювання зубів:

  • хімічне
  • фотовідбілювання.

Ці методи мають свої особливості, переваги і недоліки, тому вибір оптимального в кожному конкретному випадку краще всього здійснювати спільно з нашим  спеціалістом, який підбере для Вас найбільш відповідний метод відбілювання.