Терапевтична стоматологія

Стоматологія «ЮВАдент» професійно проводить лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, пародонтиту а також реставрацію зубів. Лікування без болю, без ускладнень, без зайвих витрат — ми робимо все для того, щоб зберегти здоров’я ваших зубів.

Лікування карієсу

Ми проводимо лікування карієсу в Києві на високому професійному рівні. Використовуємо ефективні знеболювальні засоби і передові способи діагностики. Надійно пломбуємо за допомогою сучасних композитних матеріалів. Ретельно обробляємо кореневі канали. Великий практичний досвід наших лікарів у поєднанні з передовим обладнанням дає відмінні результати. Ваші зуби знову стануть здоровими!

Лікування пульпіту

Тривалий карієс може супроводжуватися такими неприємними явищами, як пульпіт. І якщо вчасно не вжити заходів, то рано чи пізно біль обов’язково дасть про себе знати.

Пульпіт – це запальний процес в судинно-нервовому пучку (пульпи) зуба. Пульпіт найчастіше виникає внаслідок розмноження мікроорганізмів, які проникли через каріозну порожнину в систему кореневого каналу.

В стоматології «ЮВАдент» у Києві ми діагностуємо і проводимо лікування пульпіту зуба швидко і ефективно. В роботі використовуємо сучасне обладнання та надійні пломбувальні матеріали. Гарантуємо довговічність результату і відновлення цілісності зубного ряду. Ціни на послугу залежать від кількості каналів, що підлягають пломбуванню.

Лікування періодонтиту

Періодонтитом називається запальний процес, що виникає в тканинах зуба, який може поширитися на кісткову тканину, що контактує з зубним коренем. Запалення поширюється за межі тканин зуба.

Сучасна стоматологія дозволяє здійснювати ефективне лікування навіть у найскладніших випадках. В стоматології «ЮВАдент» проводиться якісна діагностика і лікування періодонтиту. Ціна послуги залежить від ступеня пошкодження зуба і кількості каналів.

Пародонтологія

Основними симптомами виникнення пародонтиту є:

 • кровоточивість, почервоніння, набряк ясен;
 • підвищена чутливість;
 • рухливість зубів;
 • зубні відкладення;
 • поява гнійних виділень між зубами і яснами;
 • неприємний запах з рота, порушення смакових відчуттів.

В стоматології «ЮВАдент» у Києві велика увага приділяється відділення пародонтології. Це пов’язано з тим, що захворювання пародонту зустрічаються вкрай часто. Близько 80% пацієнтів, які звертаються до нас, страждають від запалення пародонту і частіше за все їм потрібне лікарське втручання.

Реставрація зубів

В яких випадках потрібне відновлення і вдосконалення функціональних, естетичних параметрів зубного ряду?

 • Карієс.
 • Проведене депульпування, перспектива руйнування.
 • Відколи, стерта емаль, тріщини.
 • Загальна потемніння, неоднорідність кольору.
 • Занадто широкі міжзубні проміжки.

В залежності від типу проблеми, а також її складності наші стоматологи вдаються до різним технікам реставрації зубів. Пацієнтам, яким потрібна реставрація зубів, мі надаємо широкі можливості для вирішення проблеми.

Фахівці «ЮВАдент» раді запропонувати Вам високу якість стоматологічних послуг, комфортні умови, адекватні ціни.