Акції стоматологія Київ

Усмішка – це дзеркало вашої душі, здоров’я, чарівності і успіху! Недарма всі зірки кінематографа і спорту, бізнесмени, політики, і не тільки вони намагаються піклуватися про неї.
Білосніжна посмішка завжди допомагає розташувати до себе людину. Наші професійні стоматологи готові забезпечити білизну і сяючу чистоту і здоров’я зубів. Адже кожен цього заслуговує.

Зменшення витрати на стоматологічне лікування.

Знижки та акції в стоматології ЮВАдент дозволяють зробити ціни на стоматологічні послуги більш привабливими для наших пацієнтів. Ми регулярно пропонуємо цікаві пропозиції, які дозволяють економити, але при цьому отримувати стоматологічні послуги найвищої якості.

Наші акциії та спеціальні пропозиції:

Первинна консультація стоматолога

Акція! Первинна консультація — безкоштовно!

Стоматологія «ЮВА-дент» пропонує бесплатную первинную консультацію лікаря-стоматолога. Первинна консультація стоматолога-терапевта необхідна для виявлення перших симптомів і запобігання захворювань. Лікар проводить обстеження з допомогою спеціалізованих інструментів, що дозволяє йому помітити зачатки хвороби в тих місцях, які не видно при самостійному огляді. Виявивши хворобу, призначить ліки, профілактичні процедури.

нет комментариев