Ортопедична стоматологія

Стоматологая «ЮВАдент» у Києві пропонує всі види протезування зубів. Ортопедична стоматологія спрямована на відновлення естетики і функціональності зубощелепної системи. Ортопедія в стоматології дозволяє змінити колір зуба, його форму, розмір і розташування.

Ми відновимо вашу посмішку і дамо їй бездоганний зовнішній вигляд, навіть якщо ви повністю втратили один або кілька зубів.

Залежно від проблеми, з якою до нас звернувся пацієнт, ми можемо запропонувати один з кількох методів ортопедичного лікування.

Який би метод протезування ви не вибрали, в стоматології «ЮВАдент» вашим лікуванням займуться професійні лікарі. А вашій посмішці повернуть її початковий привабливий вигляд.

При виготовлення протезів ми використовуємо сучасні матеріали і технології, що дозволяє нам досягти точного збігу з кольором і формою з вашими власними зубами, а значить, протези не будуть помітні. Більш того, завдяки сучасним гнучким і еластичним матеріалів, навіть знімні протези зручно стають на своє місце і не заподіюють незручності.