Хірургічна стоматологія

Стоматологія «ЮВАдент» пропонує широкий спектр послуг в сфері хірургічної стоматології. Наші досвідчені лікарі  виконують:

    • видалення зубів,
    • імплантацію,
    • хірургічне лікування пародонтиту

Хірургічне лікування та імплантація зубів виконуються з використанням якісної анестезії, застосуванням прогресивного обладнання та медичних препаратів останнього покоління. В разі потреби наші лікарі працюють у тісній взаємодії з ортопедами. Це дозволяє більш повно оцінити ситуацію і знайти комплексне рішення існуючих стоматологічних проблем пацієнта.

Імплантація

Імплантація – це актуальний метод відновлення цілісності зубного ряду. Причинами втрати зубів можуть бути як вікові зміни, так і травми, ускладнення після захворювань, хвороби порожнини рота.

Сьогоднішня стоматологія дозволяє впоратися з майже будь-яким недугою. Але все ж важливо враховувати, що чим швидше ви звернетеся за допомогою, тим дешевше, безболісніше буде лікування. У випадку з імплантацією, необхідно встановлювати імплант на місце втраченого зуба як можна швидше, щоб запобігти витончення кісткової тканини. Використовувані стоматологією «ЮВАдент» імпланти виглядають як натуральні зуби, відмінно справляються з функціональними завданнями та доступні за ціною.