Стоматологія ЮВАдент в Києві
У цьому розділі ми збираємо часті питання наших пацієнтів  та відповіді на них.

Не секрет, що багато хто боїться йти до стоматолога і страх їх кроїться в незнанні суті проблеми. Багато людей стають заручниками «страшних» міфів про стоматологію. Основна мета цього розділу – розвінчати стоматологічні міфи і постаратися допомогти Вам дізнатися докладну інформацію про всі види зубних захворювань, дати пораду у виборі методу протезування і лікування, якщо це необхідно; допомогти Вам і Вашим дітям оволодіти правильною методикою гігієни порожнини рота. І головне – постаратися зберегти ваші зуби з мінімальними втратами для Вас.

Якщо у вас з’являться нові питання, пишіть нам за адресою uvadentkiev@gmail.com. Ми, в свою чергу, постараємося швидко відповісти на ваші запитання по стоматології. Найцікавіші питання попадуть до нас на сайт.

General Query

Як швидше звикнути до зубних протезів?

Процес адаптації до зубних протезів завжди індивідуальний. Якщо відчуття дискомфорту занадто високо, слід відвідати ортопеда для перевірки конструкції на відповідність. Крім того, для швидкого звикання рекомендується приймати їжу тільки при встановленому протезі, при цьому в перший час краще відмовитися від грубих продуктів. Повернути дикцію допомагає читання вголос і спілкування з близькими.

Відколовся шматочок зуба, що робити?

Обов’язково звертатися до фахівця. Якщо уламок зуба був невеликий, то достатньо буде зашліфувати його і покрити фторовмісним складом, який захистить дентин від мікрофлори. При значних сколах форму зуба можна відновити за допомогою вінірів, нарощування по штифта або коронки.

Як зміцнити зуби і зберегти їх здоровими до старості?

Щоб зберегти зуби здоровими до похилого віку, важливо дотримуватися здорового способу життя та виконувати рекомендації лікарів-стоматологів: Регулярно проходити профілактичні огляди і процедуру професійної чистки зубів; Відмовитися від куріння і вживання алкоголю; Виключити з раціону газовані напої, свіжу хлібобулочну продукцію і стримати споживання солодощів; Ретельно чистити зуби не менше 2 разів на день, використовуючи щітку середньої…

Чи видаляти зуб мудрості? Якщо зуб мудрості запалився, які можуть бути наслідки, якщо його не видаляти?

Зуби мудрості, як і всі інші, видаляються суворо за наявності показань, таких як дистонія, запальний процес, глибокий карієс, ретинированное стан. Якщо вчасно не видалити зуб при запаленні, вас може очікувати розвиток періодонтиту і кісти, а потім – абсцесу або флегмони.