анестезія при лікуванні зубів

Найбільш часто задається питання пацієнта перед початком лікування: «Доктор, а мені буде боляче?» Наша відповідь: «НІ!»

Поява нових високоефективних місцевих анестетиків дозволяють значно підвищити ефективність і безпеку стоматологічної допомоги пацієнту. Досить одного уколу близько зуба, щоб лікування було безболісним. При такому ж знеболюванні проводяться складні хірургічні втручання, видалення зубів, імплантація.

Але не варто забувати про те, що якщо зуб колись болів, а потім біль пройшла, це зовсім не означає, що він одужав. Швидше за все захворювання перейшло в хронічну форму, і може нагадати про себе в самий невідповідний момент. При своєчасному зверненні до лікаря є можливість швидко і безболісно вилікувати зуб, щоб повноцінно відпочивати, працювати, та й просто нормально жити. Легше і дешевше вилікувати карієс зуба, тоді візит буде коротким, ніж чекати виникнення ускладнень та сильного болю. У цьому випадку приходити на лікування одного зуба доведеться кілька разів.

В стоматології «ЮВАдент» ми використовуємо найсучасніші анестетикі, що дозволяє кожному пацієнту зовсім не відчувати болю під час лікування.

Leave a Comment